Kampanie Adwords

kampanie adwords


Uruchomienie kampanii płatnych linków sponsorowanych to najlepszy sposób na szybkie wypromowanie firmy w Internecie. Tzw. reklama AdWords publikowana jest w rozbudowanej sieci Google. Odpowiednio targetowane materiały promocyjne mogą celnie trafiać do określonej grupy docelowej. Jednak aby te działania marketingowe były skuteczne, konieczne jest odpowiednie przygotowanie się do nich oraz przede wszystkim nieustanne ich monitorowanie.

Nasza agencja może kompleksowo zająć się tym zadaniem. Zaplanujemy profesjonalną kampanię reklamową, która będzie dopasowana zarówno do branży, w jakiej działa Twoja firma, jak i potrzeb użytkowników. Z naszą pomocą zyskasz szansę na dotarcie z ofertą do wielu nowych klientów i zrealizowanie najważniejszych celów biznesowych.

Czym jest reklama AdWords w Google?

google adwordsPod pojęciem płatnych linków sponsorowanych kryje się wiele rodzajów treści reklamowych, które można publikować w Internecie. W przypadku reklamy AdWords są to przede wszystkim:

 • komunikaty tekstowe, 
 • materiały wideo, 
 • różnego rodzaju banery graficzne. 

Dzięki temu masz wiele możliwości promowania swojej oferty i dopasowywania treści marketingowych do potrzeb ich odbiorców. Duża skuteczność linków sponsorowanych jest m.in. efektem rozbudowanej sieci, w której są publikowane. Kampania reklamowa w Google może być ukierunkowana m.in. na:

 • wyszukiwarkę internetową - materiały promocyjne, głównie tekstowe, wyświetlają się nad organicznymi wynikami wyszukiwania, 
 • serwis YouTube - reklama wideo, 
 • sieć partnerską - to zarówno produkty należące do Google (np. Gmail), jak i różne witryny uczestniczące w programie reklamowym AdWords (reklamobiorcy). 

Dlaczego reklamy AdWords są bardzo skuteczne?

reklamy adwords

Rozbudowana sieć reklamowa to ważna zaleta płatnych linków sponsorowanych, ale ich prawdziwa moc skrywa się w ogromnych możliwościach targetowania. Reklama AdWords w Google może być precyzyjnie kierowana do konkretnej grupy odbiorców. Oznacza to, że trafia przede wszystkim do tych osób, które są nią faktycznie zainteresowane. Kampanię można konfigurować m.in. pod kątem grupy wiekowej, płci, miejsca zamieszkania czy zainteresowań użytkowników.

Oczywiście, aby wykorzystać ten potencjał, musisz dokładnie poznać swojego klienta. Nasza agencja marketingowa może się tym zająć. Ustalimy profil odbiorcy, odpowiednio skonfigurujemy pod niego reklamę AdWords i przygotujemy atrakcyjne, skuteczne materiały promocyjne.

Odkryj korzyści płynące z reklamy w Google

kampanie adwords korzyści


Już teraz przekonaj się, że dzięki płatnym linkom sponsorowanym skutecznie wypromujesz swoją firmę w Internecie. Reklama Google AdWords ma wiele zalet, z których najważniejsze to:

 • optymalizacja kosztów - płacisz tylko za efekty, kliknięcia materiałów promocyjnych i przekierowania użytkowników, 
 • szybkie docieranie z ofertą do nowych klientów, 
 • zwiększanie rozpoznawalności marki,
 • ogromne możliwości kontrolowania budżetu oraz konfigurowania i monitorowania kampanii,
 • skalowalność - możesz szybko wypromować np. nowe produkty w sklepie internetowym. 

To tylko część korzyści płynących z promocji w Google. Chcesz poznać je wszystkie? Skontaktuj się z pracownikami naszej agencji marketingowej. Pomożemy Ci w przygotowaniu kampanii AdWords, dzięki której zrealizujesz swoje cele biznesowe!

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/google-ads/