Audyt SEO

audyt seoNa popularność witryny i przede wszystkim jej widoczność w Internecie wpływa wiele czynników. Jeśli planujesz jej pozycjonowanie, powinieneś najpierw sprawdzić, czy jest przygotowana do tego procesu, czyli przyjazna wyszukiwarkom - umożliwi Ci to SEO audyt strony internetowej! Nasza agencja marketingowa ma wieloletnie doświadczenie w tej branży i może zająć się taką analizą, gwarantując kompleksowe i rzetelne podejście do niej. Sprawdź, już teraz, kiedy i dlaczego warto skorzystać z takiej usługi.

W jakim celu wykonuje się SEO audyty stron internetowych?

Od dawna zajmujesz się promocją witryny w Internecie, ale jej efekty są niezadowalające? A może pomimo usilnych starań domena nieustannie spada w rankingu Google, co przyczynia się do pogorszenia jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania? Powodów takich problemów może być wiele i audyt SEO stron internetowych to najlepszy sposób na ich ustalenie. Zespół specjalistów dokładnie przeanalizuje serwis WWW pod kątem wymagań wyszukiwarek, w tym Google, i na tej podstawie podpowie Ci, co wymaga poprawy.

Jednak SEO audyt witryny internetowej jest przede wszystkim wstępem do przyszłego pozycjonowania. Po przeprowadzonej analizie pracownicy naszej agencji marketingowej przygotują przejrzysty raport. Znajdziesz w nim nie tylko informacje o mocnych oraz słabych stronach Twojego firmowego serwisu WWW. Będzie tam także wiele cennych wskazówek, które ułatwiają Ci planowanie działań optymalizacyjnych. Dodatkowo wszystkie napotkane problemy zostaną pogrupowane pod kątem ich ważności dla procesu pozycjonowania!

Kiedy warto zlecić wykonanie audytu SEO?

audyty seoNiewątpliwie taka analiza jest podstawą przyszłego pozycjonowania, ale warto wykonać ją również w innych sytuacjach. Polecamy przeprowadzić kompleksowy audyt SEO strony internetowej również wtedy, gdy:

  • chcesz ocenić skuteczność prowadzonych działań marketingowych, 
  • dokonałeś migracji witryny np. na nowy system CMS,
  • rozbudowałeś swoją ofertę, dodając wiele nowych podstron czy produktów w sklepie, 
  • chcesz odświeżyć optymalizację, czyli sprawdzić dopasowanie witryny do aktualnych standardów SEO. 

Korzystając z usług naszej agencji marketingowej, możesz dopasować zakres analizy do indywidualnych potrzeb. Przygotowaliśmy bowiem ofertę modułową - audyt może obejmować analizę optymalizacji strony internetowej, profilu linków lub statystyk w narzędziach analitycznych. Wszystko zawsze kończy się opracowaniem raportu, który w razie potrzeby omówisz z naszym doświadczonym pracownikiem.

Odkryj korzyści płynące z audytu SEO

audyt seo korzyści
Przekonaj się już dziś, że przeprowadzenie takiej wnikliwej analizy to najlepszy sposób na intensyfikację działań związanych z promocją witryny w Internecie. Audyt SEO wykonany przez naszą doświadczoną agencję marketingową dostarczy Ci nie tylko cennych informacji związanych z tym, które aspekty działania serwisu WWW wymagają poprawy. Dowiesz się także, jakie czynniki są ważne w procesie pozycjonowania strony internetowej oraz poznasz aktualną pozycję domeny dla najważniejszych fraz kluczowych.

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/